OptiBreeze Air Conditioners

Klimatizační jednotky
OptiBreeze

 

Vzduch, který dýcháme, je důležitý pro naše tělo stejně jako voda, kterou pijeme, a potraviny, které jíme. Svěží a čistý vzduch vnese do vašeho domova harmonii. Kolekce výrobků AirComfort od Electroluxu udržuje teplotu v místnosti na optimální úrovni a odstraňuje nečistoty ze vzduchu. Pro skvělý pocit svěžesti po celý den.

 

Red Dot Design AwardVítěz ocenění Red Dot Design Award za nejlepší design ve své kategorii klimatizací.PureBreeze se vyznačuje elegantním designem, který se perfektně hodí do každého prostředí.
award2015
OPTIBREEZE-X3

 

Filtrační systém PureO2 se skládá z vysoce efektivních komponentů, které čistí vzduch zachytáváním alergenů a mikročástic a vytvářejí zdravé a osvěžující prostředí pro celou rodinu.

OptiBreeze vlastnosti


 

Zdravý a čistý vzduch je stále vzácnější a cennější. V mnoha částech světa přítomnost znečišťujících látek výrazně zhoršuje kvalitu vzduchu, který dýcháme, a to i v našich domácnostech. Působení znečištěného vzduchu představuje riziko pro naše zdraví a zejména pro zdraví našich dětí, které ještě stále rostou. Nemáme sice možnost vyčistit veškerý vzduch od všech nečistot, ale rozhodně můžeme udělat něco pro zlepšení kvality vzduchu, který dýcháme v interiéru. Pro komfort a pocit pohody celé rodiny. x3

OptiBreeze vlastnosti2


 

x3 x3 x3 x3
- Třístupňový filtrační systém - Třístupňový filtrační systém - Třístupňový filtrační systém - Třístupňový filtrační systém
- Follow -me senzory - Follow -me senzory - Follow -me senzory - Follow -me senzory
- 24hodinový časovač - 24hodinový časovač - 24hodinový časovač - 24hodinový časovač
- 2,5 kW chladící výkon - 3,2 kW chladící výkon - 4,6 kW chladící výkon - 6,7 kW chladící výkon
- 2,8 kW topící výkon - 3,4 kW topící výkon - 5,0 kW topící výkon - 6,7 kW topící výkon
- Hlučnost 29 dB - Hlučnost 29 dB - Hlučnost 33 dB - Hlučnost 39 dB
- Vnitřní a venkovní jednotka - Vnitřní a venkovní jednotka - Vnitřní a venkovní jednotka - Vnitřní a venkovní jednotka

 

Díky ovládací jednotce WiFi se můžete připojit k domácí klimatizaci na dálku, ať jste kdekoliv. Nastavte si doma optimální klima, i když jste pryč, a užívejte si příjemné prostředí při návratu. ovladani

 

Vytvořte ve své domácnosti ideální komfortní podmínky, i když tam nejste. Nastavte si teplotu a rychlost otáček ventilátoru pro každý pokoj na dálku a mějte pod kontrolou, jestli teplota doma příliš neklesne nebo nestoupne. Aplikace je plně kompatibilní se všemi aktualizacemi operačního systému vašeho smartphonu.

Diskrétní ovládací jednotku WiFi umístěte ve stejné místnosti, kde se nachází klimatizace, abyste mohli komunikovat prostřednictvím infračerveného signálu. Řídící jednotku můžete snadno nainstalovat na strop nebo na stěnu, případně ji můžete nechat položenou na rovném povrchu, například na stolku nebo na skříni. Připojte ji k elektrické zásuvce a nastavte ji přímo z telefonu pomocí aplikace.

Jednoduše ji zapojte do elektrické zásuvky, připojte k domácímu WiFi routeru a je připravena k použití. Nevyžaduje si instalaci SIM karty ani extra náklady, protože ovládací jednotka WiFi využívá přímo domácí síť WiFi pro připojení do telefonu prostřednictvím aplikace App Air Control.


 

Domácí klimatizaci můžete ovládat pomocí svého telefonu, ať jste kdekoliv. Ovládací jednotka GSM se připojuje k mobilní síti, takže provoz své domácí klimatizační jednotky můžete jednoduše řídit na dálku.
GSM
GSM2

Ještě než se dostanete domů, dáte klimatizaci pokyn, co má dělat. Stačí si vybrat z jednoduchých přednastavených příkazů přes SMS. Můžete ji zapnout nebo vypnout, vybrat nebo upravit rychlost proudění vzduchu a teplotu, takže když dorazíte domů, bude vás čekat přesně takové prostředí, jaké jste si nastavili.

Najít nejlepší místo pro umístění ovládací jednotky GSM je mimořádně jednoduché. Vzhledem k tomu, že komunikuje s klimatizací prostřednictvím infračervených signálů, stačí najít místo, kde je signál dostatečně silný. Pak už jen přimontovat montážní desku na zeď, připojit ovládací jednotku GSM, a to je vše.

Vytvořte si ideální klima ve vaší domácnosti, i když tam nejste. Nastavuje individuálně teplotu a otáčky ventilátoru pro každou místnost a přečtěte si upozornění v případě, že teplota příliš stoupne nebo klesne.


 

Katalog OptiBreeze X3