Rekuperace tepla PAUL

Cena PLUS X AWARD pro PAUL CLIMOS F 200

25. 6. 2014

Kvalita je samozřejmostí

Označení PLUS X AWARD nese jedno z nejprestižnějších celosvětových ocenění, které každoročně uděluje porota této přehlídky nejlepším průmyslovým produktům napříč rozličnými technologiemi i nejrůznějšími obory.

Do soutěže bývá každoročně přihlašováno široké spektrum různých produktů. Jejich vysoká kvalita je považována za samozřejmost. PLUS X AWARD však v rámci hodnocení upřednostňuje výrobky s výraznými inovativními rysy a s ohledem na budoucnost mimořádně životaschopné. Porotci hledají jakousi přidanou hodnotu a přímo v kritériích soutěže se dokonce objevuje pojem X Factor. Inovační myšlení ze strany výrobců je považováno za absolutně zásadní základ pro jejich trvalý úspěch.

Nejlepší výrobek svého druhu
Takže čerstvé ocenění PLUS X AWARD pro rekuperační jednotku PAUL CLIMOS F 200, a to hned v několika kategoriích, je ohromným úspěchem výrobce. Ale také skvělou referencí pro českého dodavatele této technologie určené energeticky úsporným domům – společnost Smart-Vac. Ta jednotky řízeného větrání s rekuperací tepla PAUL instaluje v rámci svého rozsáhlého programu Air Comfort.

Koncepční řešení technologie rekuperační jednotky PAUL CLIMOS F 200 zahrnuje integrovaný předehřev k zamezení zmrznutí kondenzátu ve výměníku, standardně použitý entalpický (vlhkostní) výměník, bezproblémový servis a moderní tvar. Zcela speciálním řešením je zbavení se nutnosti odvádět kondenzát. Díky tomu je jednotku možné instalovat i v místech, kde to pro jiné výrobky nepřipadá v úvahu. Navíc možnost instalace v jakékoli pozici umožňuje montáž i na velmi komplikovaných místech. A konečně – ve srovnání s předchozími výrobky se odlišuje CLIMOS F 200 i poloviční vahou.

To všechno jsou důvody, proč byla tato jednotka komfortního řízeného větrání s rekuperací tepla vysoce oceněna mezinárodní porotou přehlídky PLUS X AWARD hned ve třech kategoriích – za inovaci, funkčnost i ekologii. Navíc se však produkt PAUL CLIMOS F 200 stal v konkurenci dalších výrobců zboží tohoto druhu Nejlepším výrobkem roku 2014.

Respekt i doporučení
Cena PLUS X AWARD je udělována od roku 2004 a oceňuje pouze výrobce, kteří dodávají výhradně výrobky a technologie vysoké kvality. Prvořadě jde právě o ty druhy inovací, které lidem zjednodušují život. V praxi se musí jednat o produkty doslova příjemné a ekologicky smysluplné. Pečeť PLUS X AWARD se už dávno stala vysoce respektovaným znakem, znamená svého druhu doporučení. V dnešním roztříštěném a reklamou ovládaném trhu jde o hledisko kvality obzvlášť vítané.

Každý výrobek předložený v rámci přehlídky PLUS X AWARD k posouzení, je podrobně a všestranně zkoumán, tento proces trvá několik týdnů. Porotu tvoří nezávislí odborníci, setkávají se zde osobnosti z nejrůznějších průmyslových oborů, znalci z výroby i obchodu, pedagogové předních univerzit, vybraní novináři. Oceněné produkty musely zaujmout nejvyšší kvalitou, trvanlivostí, funkčností nebo ukázkovým designem.

Další informace na www.paulrekuperace.cz

(cb)